Piątek, 22 sierpnia 2014, data aktualizacji serwisu: 18.08.2014 o godzinie 15:35
Menu przedmiotowe
Biulertyn Informacji Publicznej - BIP - BIP.GOV.PL
Rejestr zmian
Redakcja serwisu
Serwis odwiedziło:
887.814 osób

Kontakt

Nazwa Spółki brzmi: Krajowa Spółka Cukrowa Spółka Akcyjna

Spółka może używać skrótu: KSC Polski Cukier S.A.

Adres pocztowy Centrali Spółki:
ul. Kraszewskiego 40
87-100 Toruń

e-mail: ksc@polski-cukier.pl

www.polski-cukier.pl

Centrala telefoniczna:
tel. 56 650 11 00
fax. 56 650 11 04

Sekretariat Zarządu:
tel. 56 650 11 02 lub 03
fax. 56 650 11 04
ksc@polski-cukier.pl


Adres Biura Spółki w Warszawie:

Al. Jana Pawła II 12  (VII piętro)

00 – 124 Warszawa

tel. 22 55 05 500
fax. 22 55 05 501

e-mail: biuro.warszawa@polski-cukier.pl

 


I. Oddziały produkcyjne

Dobrzelin
Oddział KSC S.A. „Cukrownia Dobrzelin”
ul. W. Jagiełły 92
99-319 Dobrzelin
woj. łódzkie
tel. 24 285 10 08
fax 24 285 10 43
dobrzelin@polski-cukier.pl

Kluczewo
Oddział KSC S.A. „Cukrownia Kluczewo”
ul. Broniewskiego 23
73-102 Stargard Szczeciński
woj. zachodniopomorskie
tel. 91 578 48 31/34
fax 91 576 08 08
kluczewo@polski-cukier.pl

Krasnystaw
Oddział KSC S.A. „Cukrownia Krasnystaw”
22-302 Siennica Nadolna 59
woj. lubelskie
tel. 82 577 02 11
fax 82 577 02 53
krasnystaw@polski-cukier.pl

Kruszwica
Oddział KSC S.A. „Cukrownia Kruszwica”
ul. Niepodległości 38/40
88-150 Kruszwica
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 52 358 42 00
fax 52 358 43 00
kruszwica@polski-cukier.pl

Malbork
Oddział KSC S.A. „Cukrownia Malbork”
ul. Reymonta 16/17
82-200 Malbork
woj. pomorskie
tel. 55 647 05 00
fax 55 647 05 03
malbork@polski-cukier.pl

Nakło
Oddział KSC S.A. „Cukrownia Nakło”
ul. Rudki 1
89-100 Nakło
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 52 386 06 61
fax 52 386 06 63
naklo@polski-cukier.pl

Werbkowice
Oddział KSC S.A. „Cukrownia Werbkowice”
ul. Przemysłowa 1
22-550 Werbkowice
woj. lubelskie
tel. 84 657 20 21
fax 84 657 37 10
werbkowice@polski-cukier.pl

II. Jednostki wyłączone z produkcji cukru 


Gryfice
ul. Fabryczna 2
72-300 Gryfice
woj. zachodniopomorskie
tel. 91 384 20 51
fax 91 384 43 01
gryfice@polski-cukier.pl

Nowy Staw
ul. Mickiewicza 16
82-230 Nowy Staw
woj. pomorskie
tel. 55 647 80 52
fax 55 271 50 50
nowystaw@polski-cukier.pl

Pruszcz
ul. Chopina 17
83-000 Pruszcz Gdański
woj. pomorskie
tel. 58 682 20 61
fax 58 682 27 48
pruszcz@polski-cukier.pl

Szczecin
ul. Cukrowa 67
71-004 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
administrowany przez Oddział „Cukrownia Kluczewo”
tel. 91 578 48 31/34
fax 91 576 08 08
kluczewo@polski-cukier.pl

 

Brześć Kujawski 
ul. Przemysłowa 1
87-880 Brześć Kujawski
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 54 230 52 00
fax 54 252 13 82
brzesc@polski-cukier.pl

Janikowo
ul. Topolowa 1
88-160 Janikowo
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 52 351 33 61
fax 52 351 35 66
janikowo@polski-cukier.pl

Tuczno
ul. Bydgoska 10
88-126 Tuczno
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 52 351 98 24
fax 52 351 98 59
tuczno@polski-cukier.pl

Żnin
ul. Janickiego 1
88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 52 303 13 18
fax 52 303 13 22
znin@polski-cukier.pl

 
Borowiczki 
Pl. W. Witosa 1
09-408 Płock
woj. mazowieckie
tel. 24 262 52 81
fax 24 262 52 85
borowiczki@polski-cukier.pl

Mała Wieś
ul. Warszawska 31
09-460 Mała Wieś
woj. mazowieckie
tel. 24 267 80 50
fax 24 267 80 95
malawies@polski-cukier.pl

Łapy
88-100 Łapy
woj. podlaskie
tel. 85 715 88 00
fax 85 715 89 99
lapy@polski-cukier.pl

Leśmierz
95-035 Leśmierz
gmina Ozorków, woj. łódzkie
tel. 42 718 07 57
fax 42 718 05 16
lesmierz@polski-cukier.pl

 

Lublin
ul. Krochmalna 13
20-950 Lublin
woj. lubelskie
tel. 81 463 22 00
fax 81 532 66 35
lublin@polski-cukier.pl


Częstocice
ul. Świętokrzyska 27
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
woj. świętokrzyskie
tel. 41 265 20 81
fax 41 265 20 68
czestocice@polski-cukier.pl

Klemensów
ul. Słodka 3
22- 460 Szczebrzeszyn
woj. lubelskie
tel. 84 682 16 02
fax 84 645 11 20
klemensow@polski-cukier.pl

Opole Lubelskie
ul. Fabryczna 23
24-300 Opole Lubelskie
woj. lubelskie
tel. 81 827 21 21
fax 81 827 22 48
opole@polski-cukier.pl

Rejowiec
ul. Fabryczna 16
22-160 Rejowiec
woj. lubelskie
tel. 82 568 87 11 do 13
fax 82 568 88 50
rejowiec@polski-cukier.pl

Wożuczyn
22-642 Rachanie
woj. lubelskie
tel. 84 663 31 11
fax 84 663 39 12
wozuczyn@polski-cukier.pl

III. Spółki, w których KSC S.A. ma 100 proc. udziałów:


„Fabryka Cukierków Pszczółka” Sp. z o.o.
ul. Krochmalna 13
20-950 Lublin
woj. lubelskie
tel. 81 463 22 00
fax 81 532 66 35
lublin.pszczolka@polski-cukier.pl

KSC Bioenergetyka Sp. z o.o.
 

Moldova Zahἅr
 


 

Data publikacji : 13.08.2003

Data modyfikacji : 30.04.2013
Autor:

Osoba publikująca: Barbara Jarząbek


Statystyka strony: 42354 wizyt
WYBIERZ SZEROKOŚĆ STRONY :
WAI
POCKET PC
©1998-2014 Krajowa Spółka Cukrowa. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL